SUBARU Legacy 2.4L CVT AWD (260 HP)
2022–
256
bhp
Power
Engine
| Cylinders | 4 |
| Fuel Type | Petrol |
| Power | 256bhp |
| Power | 191.2kW |
| Torque | 376Nm |
Transmission
| Gearbox | CVT |
Tyres & Brakes
| Front Brakes | Ventilated Discs |
| Rear Brakes | Ventilated Discs |
2022–
| Cylinders | 4 |
| Fuel Type | Petrol |
| Power | 256bhp |
| Power | 191.2kW |
| Torque | 376Nm |
| Gearbox | CVT |
| Front Brakes | Ventilated Discs |
| Rear Brakes | Ventilated Discs |